Windows 10'da Oyunları Açmama Sorunu

Merhaba Windows 10'da Oyunları Açmam Sorunu Çok Yaygın Olarak Ön Planda Bunun Nedeni

Bilgisayarınız Güncel Olmadığı Ve Tamam'men Kapalı Bir Güvenlik Ağı Sorunu

Sürücü Güncellememe Gibi Sorunlar Nedeniyle Oyunlar Windows 10'da Açılmıyor.

bycingelss bycingelss (-49)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar

    Windows 10 da Açılmama Sorunu Normaldir bunun Nedeni Yeni Çıkmış Olması Güncellemelerinin Yapılmasıdır

    SORUNLARI ŞU ŞEKİLDE  ÇÖZEBİLİRSİNİZ :

    1 - Uyumluluk modunda Açmayı Deneyin ( UYUMLULUK MODU'nu Şunu Yapın : XP : Win 7 )

    2 - Sağ Tıklayıp Yönetici Olarak Açmayı Deneyin

    3 - Ve Eğer İşe Yarammadıysa Win 7 Ye Veya Win Xp ye Geçin Win 8 dede aynı Sorun Olma ihtimali Var

    CEVABI ONAYLARSAN SEVİNİRİM

    huseyinking huseyinking (-50)