Windows 10'da pek çok program açılmıyor, çalışmıyor

Windows 10 yükledim. Başlat menüsü çalışmıyor. Ayrıca Başlat menüsü ile birlikte pek çok program çalışmıyor. Başlangıç ekranı çalışmıyor mesela. Yine başlat ekranındaki pek çok program çalışmıyor. Ne yapabilirim?

faruknever faruknever (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 tam sürümü henüz çıkmadı. Siz hangi sürümü yüklediniz?

    Tavsiyem 1 ay daha sabredin ve tam en az hatalı sürüm Windows 10 çıktığında temiz kurulum yapın.

    Windows 10 şuan bazı hataları barındırıyor. Siz biraz erken geçmişsiniz. Windows 10 gibi henüz tam sürümü yayınlanmamış işletim sistemleri deneyip, "neler yeniymiş" gibi bakmak için ideal ama normal kullanım için uygun değil.

    cemkara cemkara (4215)