windows 10 da sınıf kaydedilmemiş diyor

merhaba windows 10 da mağza uygulamasına ve başlat menüsüne tıklayınca sınıf kaydedilmemiş diyor. bunun sebebi nedir ?

kullanici637139 kullanici637139 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sınıf kaydedilmemiş hatası dll uzantılı  bir dosyanın kayıt edilmediği anlamına geliyor.

    Windows 10 işletim sisteminin hangi yapısını kullanıyorsunuz?

    Sınıf kaydedilmemiş hatasını gidermek için sistem dosyalarını kontrol edebilirsiniz.

    1. Komut istemini yönetici olarak çalıştırın
    2. Komut satırısa SFC    /SCANNOW yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Sistem dosyaları taranacak ve hatalar düzeltilecektir.

    Komut istemini yönetici olarak çalıştırmak için C:\Windows\System32 yolu altındaki cmd.exe dosyasını sağ tuşla tıklayın ve yönetici olarak çalıştırı seçin.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      Fotoğrafları açmak istediğimde sınıf kaydedilmemiş hatası veriyor. Sizin önerdiğiniz uygulamalları yaptım sonuç değişmedi...

      dilsad dilsad (1)