Windows 10'da Skype nasıl kaldırılır?

Skype nedir?

Skype nasıl kaldırılır?

Ek bir program indirmeden Skype'yi kaldırma?

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft'un Skype'yi 2012'de satın almasından sonra Microsoft Windows 10'da skype'yi yüklü olarak kullanıcılarına sundu fakat bir çok kullanıcı Skype'nin eskisi gibi iyi olmadığını düşünüyor veya çok fazla yer kapladığından dolayı skypeyi kaldırmaya çalışıyor fakat kaldıramıyor çünkü skype bilgisayarınızın arka planında aktif olarak çalıştığı için normal olarak silmiyor Windows 10 bu uygulamayı fakat alttaki adımları takip ederek Skype'yi kaldırabilirsiniz.

    1.Yöntem:

    1- İlk olarak görev yöneticisini açalım ve Skype'nin üzerine 1 kere basıp görevi sonlandıralım.

    2-  Görev yöneticisinden Skype'nin görevini sonlandırdıktan sonra Ayarlar'ı açalım.

    3- Ayaları açtıktan sonra Uygulamaları'ı açalım.

    4- Uygulamalar'ı açtıktan sonra Skype'yi aratalım ve üzerine 1 kere tıklayıp kaldır'a basalım.

    2.Yöntem:

    Bilgisayarınızda zorlandığınız veya kaldıramadığınız programları 2. part uygulamalar kullanarakda kaldırabilirsiniz zaten amaçları bu.

    IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Ben iobit diyecemde sen yazmışsın neden (sana sormadım bu arada) çunki kalintisiz sekilde siliyor:))) adils 3 yıl önce