Windows 10'da uygulama kendi kendine kapanıyor

Merhaba, bugün ben Posta'da maillerime bakarken 2 - 4 dakika sonra Posta uygulaması kapandı kendi kendine. Bu sorun herhangi uygulama'da da oluyor, mesela Opera tarayıcı'da, vs. sorun ne olabilir?

ilkaybaki ilkaybaki (236)
5 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

Bilgisayarını taradınmı

hitmanpro

adwcleaner

Norton

malwarebytes

İstersen Gridinsoft uda deneyebilirsin ama hitmanpro,adwcleaner,norton ve mallwarebytes ile tara

GridinSoft

Bunlarla bi tara bilgisayarını düzelir

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce cevaplandı

  • %100 virüs var bilgisayarında darkcrak 5 yıl önce
  • @darkcrak senin verdiğinm virüş programlarıyla hepsinle taradım, Adwcleaner'le 10 tehdit buldu, GrindSoft'la 2 tehdit, 12 zararlı öğe buldu ama Şimdi temizle tıklayınca para istiyor. Norton'la 2 tehdit buldu temizledim. ilkaybaki 5 yıl önce
  • Sorunun düzeldi'mi ? gridinsoft paralı uygulama ama deneme sürümü vardır @ilkaybaki darkcrak 5 yıl önce
  • Hitmanpro sadece kullanıcı adı falan istiyor sonrası 1 ay falan bedava diye biliyorum? @ilkaybaki darkcrak 5 yıl önce
  • Sadece Grindsoft programı para istiyordu. @darkcrak ilkaybaki 5 yıl önce
  • @ilkaybaki crack ını bulabilirsin darkcrak 5 yıl önce
  • @darkcrak sorun düzelti. ilkaybaki 5 yıl önce
  • :) @ilkaybaki yardım sana yardım ettiğim için çok mutlu oldum darkcrak 5 yıl önce
  • @ilkaybaki hangi program ile düzeldi gridinsoft ile'mi darkcrak 5 yıl önce
  • @darkcrak Grindsoft hariç hepsi. ilkaybaki 5 yıl önce

Virüs taramasından sonuç alamazsan program ekle ve kaldırdan Microsoft Office`yi onarmayı deneyebilirsin

dnzclk44 dnzclk44 (19)
5 yıl önce cevaplandı

    Öncelikle Windows 10 tüm güncellemelerin yüklü olsun. Virüsten dolayı olabileceğini düşünmüyorum. Elbette bu da bir olasılık.

    • Ekran kartı sürücününün güncellemesi var mı kontrol et. Bu önemli. Varsa ekran kartını mutlaka güncelle.

    Windows 10 uygulamalarıın kendi kendine kapanması genelde ekran kartı sürücüsü güncel değilse, hata içeriyorsa olur.

    • Bellek kullanım oranını kontrol et

    CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına bas. Bellek sekmesinde kullanım oranına bak. Buraa %50, %80 gibi kullanım oranı göreceksin. Bunu bize yaz. Bazen bu durum Window 10 belleği yetersiz kaldığında ortaya çıkar ve Windows 10 uygulamaları otomatik olarak kapatır.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 1. Ekran kartı güncellemesi var, bilerek güncellemiyorum, çünkü güncellestirdiğim zaman Parlaklık sabit kalıyor, mesela gece parlaklığı düşürmek istiyorum düşüremiyorum. Bu sorunu, ekran kartı önceki sürücüye geri dön tıkladıktan sonra parlaklık sorunu düzelti. 2. Bellek %67 ilkaybaki 5 yıl önce