Windows 10 da ve Internet Explorer 11 ile videolarda ses var görüntü yok

windows 10 kullanıyorum Internet Explorer 11 le facebook ve you tube gibi sitelerin videolarınde ses var görüntü yok

cellosh cellosh (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle internet explorer kullanıyorsanız genelde güncelleştirmeler Windows Update üzerinden verilir.Yani sizin ekstradan tarayıcı için bir güncelleme indirmenize gerek kalmayacaktır.Dolayısıyla siz Windows Update kısmına giderek sistem güncelleştirmeleriniz tam olup olmadığını kontrol edin.Varsa internet explorer e ait güncelleştirme otomatik olarak güncellenecektir.

    Ayrıca Windows 10 kullandığınıza göre bilgisayarınızda Edge tarayıcısı da yüklü gelmelidir.Yaptığınız işlemleri Edge üzerinden de yapabilirsiniz.Edge internet explorer tarayıcısından daha modern ve hızlıdır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Aynı sorun Mıc.Edge dede var You tube Facebook videolarında ses var görüntü yok A.Flash Player ve Shock. Player eklentileri etkin görülüyor.

      cellosh cellosh (1)