Windows 10'da wifi nasıl unutturulur?

Windows 10'da wifi ağı nasıl unutturulur?

Windows 10'da kablosuz ağ nasıl silinir?

Windows 10'da kablosuz ağ nasıl unutturulur?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10'da wifi nasıl unutturulur?

    Eğer kablosuz ağınızın parolasını değiştiriseniz windows 10 kablosuz ağa bağlanmak isterken hata verecektir. Bu durumda windows 10 wifi unutturma işlemi yapılmalıdır. Windows 10'da kablosuz ağ şu şekilde unutturulur:

    1. Görev çubuğunda bulunan wi-fi simgesine tıklayın ve Ağ ayarlarına girin.
      windows 10'da wifi unutturma
    2. Açılan pencerede Wİ-Fİ başlığı altında olan 'wi-fi ayarlarını yönet'e tıklayın.
      windows 10'da wifi unutturma
    3. Açılan sayfanın aşağısındaki 'Bilinen ağları yönet' başlığını bulun ve unutturmak
      istediğiniz ağa tıklayıp unut butonuna basın.
      windows 10'da wifi unutturmaWindows 10'da kablosuz ağ unutturmayı bu şekilde yapabilirsiniz.
    damlakoc damlakoc (1391)