Windows 10'da Windowsun lisans süresi dolacak Hatası

 Windows 10'da Windowsun lisans süresi dolacak Diye bir şey çıkıyor bunu engelliyemiyorum internetten kodlar buldum fakat gelip geçici kodlar ve şunuda bilmek istiyorum bu lisans dolunca bilgisayarımı kullanamayacakmıyım? veya bilgisayarıma format mı lazım? bilmek isterim.

xshadowninja xshadowninja (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hatanın anlamı şudur: Bilgisayarınız orjinal bir Windows lisansına sahip değil

    Sorunuze gelecek olursak, lisans süresi dolunca bilgisayarınızı kullanamazsınız diye bir şey yok. Sadece bazı kişiselleştirme ayarlarını yapamazsınız (örneğin renk değişimi gibi)

    Bunun dışında şuanda nasıl kullanıyorsanız normal bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ediyorum farurhenho bunu birşeyler yaparak da düzletmiştim. fakat o zaman ekrana sürekli yazılar gelip duruyordu. bende cmd (system32) yi kullanarak, rearm komutuyla sıfırladım. ilk bilgisayarı açtığımda windowsu etkinleştirin diye bir yazı çıkıyor sol altta. fakat yeniden başlatınca bu özellikleri kullanabiliyorum fakat bazen xshadowninja 6 yıl önce