Windows 10 'da Yapışkan Not Defteri

 Windows 10 'da yapışkan not defteri nasıl açılır ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle Windows Mağazasından  ] " Microsoft Sticky Notes [  ] " yükleyelim.Bunun için öncelikle ;

    Windows Mağazasını ] açalım ve arama yerine " Microsoft Sticky Notes [  ] " yazalım ve ardından çıkan uygulamayı yükleyelim..

    Yükleme işlemi bittikten sonra ;

    Windows tuşuna ) basarak " Sticky Notes " diye arama yapıp uygulamayı çalıştıralım.

    Yapışkan not defterinde yazıları kalın , eğik , altı çizili , üstü çizili yazabilirsiniz / madde ekleme butonu ile sıra koyabilirsiniz / resim ekleyebilirsiniz.. / Ayrıca not defteri arka planınıda değiştirebilirsiniz..

    Ek olarak " Sticky Notes " simgesini masaüstüne almak isterseniz ;

    Windows tuşuna ) basın ve " S " harfine doğru inip " Sticky Notes " bulun ve Masaüstüne Doğru Sürükleyin..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)