Windows 10'dan Windows 7'ye geçsem, geri Win10'a dönebilir miyim?

Merhabalar, lisanslı Windows 10 kullanıyorum şuanda ama bazı sorunlar olduğundan bilgisayarımda bir de windows 7 ile denemek istiyorum lakin windows 7 kurarsam orjinal olmayacak. Diyelim ki windows 7 kurdum ve sorunlar devam etti ve windows 10'a tekrar dönüş yapmam gerekti. Bu şartlar altında Windows 10 tekrar orjinal şekilde yüklenir mi? Lisans anahtarım yok bilgisayarı aldığımda yüklü gelmişti içinde windows.

keremyildiz keremyildiz (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet geçebilirsin, lisansın dijital olarak korunur. Windows 10 => Windows 7  => Windows 10 arasında gezinebilirsin. Herhangi bir lisans sorunu yaşamazsın. Windows 10 orijinal şekilde yüklenir.

    hakan hakan (15424)