Windows 10'dan Windows 8 veya Windows 7'ye Nasıl Geri Dönerim?

-1

Windows 10'dan memnun kalmadım, eski sürüme nasıl geri dönerim?

Windows 10'dan Windows 8.1'e Nasıl Geri Dönerim?

Windows 10'dan Windows 8'e Nasıl Geri Dönerim?

Windows 10'dan Windows 7'e Nasıl Geri Dönerim?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft Windows 10'a güncelleme yapan fakat memnun kalmayan kullanıcılar için kolay geri dönme seçeneği ekledi.

    Aşağıdaki işlemleri uygulayarak Windows 10 işletim sisteminden daha önceki kullandığınız Windows 8.1 veya Windows 7 işletim sistemine geri dönebilirsiniz.

    1.Başlat menüsünden Ayarlar kısmına geliniz.

    2. Karşınıza tüm ayarlamaları yapabileceğiniz bir pencere çıkacaktır.Buradan Güncelleştirme ve Güvenlik seçeneğine tıklayınız.

    3. Güncelleştirme ve Güvenlik bölümünü açtığınızda sol tarafta bulunan Kurtarma seçeneğine tıklayınız.

    4. Kurtarma bölümüne baktığınızda eski sürümünüz (Windows 8.1 veya Windows 7 ) hangisi ise Windows 7'ye Geri Dön veya Windows 8.1 Geri Dön yazısını görebilirsiniz.

    5. Talimatları takip ederek eski işletim sisteminize geri dönebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)