Windows 10 diğer cihazlarda gözüken bilmediğim cihazlar

https://i.hizliresim.com/RGL63a.png linkteki resimde gördüğünüz gibi kırmızı alanda olan cihazlar benim bilgim olmadan eklenmiş ve beraber yaşadığım arkadaşımın adı soyadı yazıyor arkadaşımın bir şey yaptığı belli aynı wifi ağına bağlıyız cihaz sembollerinin anlamı ne biliyor musunuz bana ekranımı izlemek dosyalara erişmek gibi birşeyler anlamına geldi

umuttt umuttt (207)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bahsettiğin alan Bluetooth ve diğer aygıtlar olsa gerek. Burada gördüğün diğer aygıtlar çevrendeki Bluetooth'u açık, kablosuz bağlantı destekleyen cihazlar.  Bağlı değil diyerek daha önce bağlanmadığını gösteriyor.

    Bahsi geçen cihaz sembolleri, ikonlar cihaz türünü temsil ediyor. Masaüstü, tablet, laptop, monitör , telefon gibi.

    hakan hakan (15409)