Windows 10 dosya gezgini sabitlenen öğeler nasıl kaldırılır?

Resimde işaretli olan alanı nasıl temizleyebilirim ?

Son kullanılan dosya geçmişini nasıl temizleyebilirim ?

NOT : görev çubuğunda chrome , dosya gezginine gibi şeylere sağ tıklayınca karşıma çıkıyor.

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Onlara sağ tıklayıp "bu listeden kaldır" diyerek temizleyebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho bir sürü çıkıyor.. kökten tümünü silme işlemi yapamaz mıyız ? ybaskin34 6 yıl önce
    • Bilgisayarının arama bölümüne "dosya gezgini seçenekleri" yazınca gelen pencerede Genel başlığı altında geçmişi temizle diye bir buton bulunur. Ona tıklayarak kökten temizleyebilirsin. @ybaskin34 omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho o yolu denemiştim. orası yalnız hızlı erişim bölümünü temizliyor.. dediğim dosyaları temizlemiyor. ybaskin34 6 yıl önce

    bu konu hakkında fikri olan yok mu ?

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)