Windows 10 ekran karti sorunu

Merhaba arkadaslar, ben yeni windows 10 a gectim. 64 bit isletim sistemi. Oyunlara girdigimde bir fps dusmesi sorunu yasiyorum. Ekran karti driverini indirmeye kalktigimda ise ati radeon hd 4800 e dair windows 10 driverini bulamadim. Windows 8 veya windows 7 driverlerini indirdigimde de catalyst control center baslatilamiyor diye bir hata almaktayim. Windows 7 deyken ekran karti driveri guncel oldugu icin boyle bir sorunla karsilasmamistim. Bu windows 10 bir tek bana yaramadi sanirim.

mertdzhan mertdzhan (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sizin de dediğiniz gibi ati radeon hd 4800 ekran kartı için bir Windows 10 desteği yok. Oyunlarda sorun yaşamamak için Windows 10 için güncellemesini beklemekten başka bir yol göremiyorum.

    damlakoc damlakoc (1391)