Windows 10 Ekran Kartını tanımıyor (AMD Mobility Radeon 5470) ?

Arkadaşlar windows 10 a geçtim ama ekran kartı driverimi bulamıyorum.İki ekran kartım var.Biri atı mobility radeon 5470 diğeride intel hd graphics.Bunların driverlarını bulamadım ve şuan ekran çözünürlüğü düştü.Yardım ederseniz çok sevinirim.

ogus ogus (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba aslında driverlerinizin otomatik olarak tanınması gerekiyordu Windows 10 tarafından.Güncellemeleri tam olarak yaptığınızdan emin olunuz.Amd ekran kartını tanımasa dahi intel ekran kartının otomatik olarak tanınması gerekirdi.

    Ayrıca Amd Mobility Radeon a ait ekran kartı sürücünüzün Windows 10 uyumlu driveri aşağıdadır.Bunu AMD nin driver indirme adresinden kolayca bulabilirsiniz.Ben sizin için sürücüleri buldum ve aşağıya ekledim.Linkleri tıklayarak Amd Mobility Radeon 5470 Windows 10 için 32 veya 64 bit sürümlerine ulaşabilirsiniz.

    AMD Mobility Radeon 5470 Windows 10 64 Bit Driver için tıklayınız.

    AMD Mobility Radeon 5470 Windows 10 32 Bit Driver için tıklayınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)