Windows 10 ekran kayması sorunu nasıl çözülür?

Bilgisayarıma bir bildirim geldi ve aynen şu şekilde "Bu bilgisayar Windows 10 ile uyumlu.....vs.". Windows 10 a geçtikten sonra bilgisayarımın ekranı bu şekilde gözüküyor.

Link:

http://i.hizliresim.com/NrMB5P.png

Tam olarak bu şekilde gözüküyor normalde sağdaki klasörlerden birinin adı "malzemeler" ama "malzemel" olarak gözüküyor.

Not: Başka bir monitörde denedim ama hala aynı.

Sistem özellikleri:

http://i.hizliresim.com/E5vdJZ.png

Ekran kartı: NVIDIA GeForce 210

xthrow xthrow (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 ekran kayması sorunu için aşağıdaki adımları uygulayabilirsin.

    Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak DDU yazılımını nasıl kullanacağın hakkında bilgi alabilirsin. Yapman gerek DDU yazılımını kullanarak ekran kartı sürücüsünü kaldırmak ve ardından temiz bir şekilde güncel sürücüyü kurmak.

    Güncel ekran kartı sürücüsünü yükledikten sonra hala sorun yaşamaya devam edersen NVIDIA denetim masasındaki ekran konum ayarlarına bir göz atabilirsin.

    Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?

    brsozl brsozl (1961)