Windows 10 Ekran siyah beyaz oldu sorunu nasıl çözülür?

Windows 10 bilgisayarımı kullanırken ekran birden bire siyah beyaz oldu sorunu nasıl çözülür?

Windows 10 yanlışlıkla klavyede farklı bir tuşa bastım ekran siyah beyaz oldu sorunu nasıl çözerim?

Monitörüm siyah beyaz oldu sorununu nasıl çözerim?

ismailsarp ismailsarp (6010)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Geçen gün yanlışlıkla bastığım ve cevabını internette bulduğum bir şeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Windows 10 kullandığım bilgisayarda yanlışlıkla farklı bir kombinasyon tuşuna bastım ve ekran siyah beyaz oldu :) .İlk önce ekran kartıyla ilgili bir şey olduğunu düşündürse de internette araştırarak bunun bir kısayol tuşu olduğunu ve tekrar kapatıp açabildiğimi farkettm.

    Windows 10 üzerinde Windows Logosu Tuşu + Ctrl + C tuşlarına basınca ekran siyah beyaz oluyor tekrar basınca renkli hale geliyor.

    Bunu şaka olarak farklı arkadaşlarınıza yapmak güzel bir fikir olabilir :)

    ismailsarp ismailsarp (6010)