windows 10 erişim hatası

Merhaba;
Arkadaşlar benim bilgisayarımı sıfırlamadan önce bir dosyayı "veriyi korumak için şifrele" seçeneğini aktif yapmıştım sonra bir sıkıntı oldu ben bu dosyaları flash belleğe yedekledim. Bilgisayarı sıfırladıktan sonra flash belleği takıp tekrar açtığım zaman gerekli izne sahip değilsiniz. Kontrol edip tekrar deneyin uyarısı veriyor. Seçeneği kapatıp uygula diyince erişim engellendi hatası veriyor. Bunu nasıl düzeltirim?

image1

image

gfbturker gfbturker (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows işaretine tıklayarak başlat menüsündeki kullanıcılar bölümüne giriyoruz.

    Açılan klasörde masaüstü adlı klasöre sağa tıklayarak özellikler diyoruz.

    Özellikler sekmesinden gelişmiş ayarlara tıklıyoruz

    Veriyi korumak için içeriği şifrele yazısının yanındaki sekmedeki tiki kaldırıyoruz.

    Tamam diyoruz. Uygula diyoruz ve bekleyin.Ardından tamam deyip çıkıyoruz.

    veya

    C:\kullnıcılar\kullanıcı adınız" yolundan da masaüstü kalasörünü bulup sağ tık işlemiyle adımları

    artık flaşh beleğiniz açılacaktır

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • sorunum devam ediyo masaüstü gelişmişte tik yok gfbturker 8 yıl önce
    • yukarda taifimi uyguk-ladınızmı yine olmadıysa kayıt defteri izinleri sıfırlamak lazım bilgisayardan biraz anlıyor olmanız lazım ama candan 8 yıl önce
    • https://www.facebook.com/canan.kolucolak ekleyin beni burdan candan 8 yıl önce