Windows 10 etkinleştirmezsek ne olur?

windows 10 u aktif etmezsek ne olur? windows 10 u cmd ile aktif etmeye çalıştığımda şu hatayı alıyorum: Windows professional edition etkinleştiriliyor
Hata: 0XC004F074 Yazılım Lisans Hizmeti bilgisayarın etkinleştirlemediğini raporladı. Hiçbir Anahtar Yönetimi Hizmeti' yle (KMS) bağlantı kurulamadı. Ek bilgi için lütfen Uygulama Olay Günlüğü' ne bakın.

lonely lonely (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows'un bazı özelliklerini kullanamazsın en basitinden etkinleştirme yapmazsan. ( Sistem Kurtarma , Tema Kişiselleştirme gibi özellikler )

    Bazı güncellemeleri alma ihtimalin olmayabilir.

    Bide sürekli etkinleştirmeni öneren bi uyarı bildirimi alabilirsin.

    yazdığın KMS aslında korsanda windows etkinleştirmek için kullanılan bir crack'leme aracıdır. ( KMSpico diye geçer )

    lisans türün OEM ise başka bilgisayarlarda kullanılmışsa ürün anahtarı o zaman kendi bilgisayarında kullanamazsın.

    orjinal ürün anahtarın yok ise geçici süreliğine korsan şekilde crack'leyerek ( kmspico ile ) etkinleştirme yapabilirsin. Tabikide korsan önermeyiz her zaman orjinal daha avantajlı daha stabildir ama imkânlar yok ise mecburiyetten crack'leme yapabilirsin.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)