Windows 10 Explorer.exe sürekli donuyor

Telefonu bilgisayara takınca, bazen normal klasörler arası gezinirken filan windows explorer sürekli donuyor. Görev yöneticisini açıp durdurup tekrar başlatınca düzeliyor. Bu sorun bana mı özel yoksa W10'da olan bir şey mi?

treajen treajen (43)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Siz de bir sorun var, yenin gelen güncelleştirmeler de de böyle bir sorun yok. 2004 kullanıyorum sorunsuz ca. Sistem özellikleri nedir?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • -ASUS B450M-K Ana Kart -ASUS TUF GTX1660 Ekran Kartı -AMD Ryzen 5 2600 İşlemci -Crucial 8x2 3000mhz RAM -Crucial 480gb SSD 550/520 -RAMPAGE X-HORSE 600W 80 PLUS BRONZE 4x120mm -RAINBOW FAN USB 3.0 MidT ATX KASA -Viewsonic 24"VX2458-C-MHD 1MS 144hz Monitör treajen 3 yıl önce
    • BX500 e sorunlu diyorlardı buradan kaynaklı olabilir bilemiyorum. hydra 3 yıl önce