Windows 10 fare imlecinde gölge nasıl yapılır?

Fare imlecinde gölge efekti nasıl yapılır ? Windows 10 kullanıyorum.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    çalıştır'a şunu yazarak fare ayarlarına gir: "C:\Windows\System32\rundll32.exe" C:\Windows\System32\shell32.dll,Control_RunDLL C:\Windows\System32\main.cpl

    İşaretçiler sekmesine geç

    İşaretçinin gölgesini etkinleştir'i işaretle değişimi kaydet

    kullanici622551 kullanici622551 (61)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Dediğin şeyi yapıştırdım ama hata verdi jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Fare ayarlarında ilgili ayar vardır. denetim masasından/ayarlar uygulamasından erişiliyordur kullanici622551 4 yıl önce