Windows 10 fiyatı ne olacak?

Farklı Windows 10 sürüm fiyatları ne olacak?

Windows 10 ücretsiz güncellemesi almazsam, Windows 10 fiyatı ne olacak?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 fiyatı ne olacak?

    Windows 7 ve Windows 8 lisanslı kullanıyorsanız Windows 10 ücretsiz olacak.  Fakat sıfırdan bir windows lisansı alacaksanız aşağıdaki fiyatlar geçerlidir.

    Windows 10 fiyatları şu şekilde olacak:

    1. Windows 10 Home  119$
    2. Windows 10 Pro  199$
    3. Windows 10 Home sürümünden  Windows 10 Pro sürümüne yükseltme: 99$
    4. Toplu lisanslama Microsoft tarafından fiyatlandırılacak
    5.  Windows 10 mobile  ile ilgili henüz bir fiyat bilgisi yok.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
    8 yıl önce cevaplandı

      HABER KAYNAĞI : http://shiftdelete.net/windows-10-ucretsiz-olacak-57754

      selcukulusal selcukulusal (32)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Bu Windows 7 ve 8 lisansli kullananlar için. Benim yazdığım 0 dan satın alacaklar için Selçuk mavibilgisayar 8 yıl önce
      • Yanlış anlama olmasın diye içine bunu ilave ettim. mavibilgisayar 8 yıl önce