Windows 10 format atarken dosyaları saklama

Windows 10 format atarken dosyalarımı nasıl saklarım? Yerel Disk C ve D yok diyorlar, bu yüzden bilgisayarın aynı şekilde devam etmesini yani C ve D sürücüsünün olmasını ve şuanki dosyalarımın durmasını istiyorum. Yedek alabileceğim bir Hard Disk yok

0138adana 0138adana (54)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 bilgisayarınızı hiçbir USB, DVD ye ihtiyaç olmadan sıfırlayabilirsiniz. Windows 10 size tamamen sıfırlama (fabrika ayarları) veya dosyalarınızı saklayarak sıfırlama seçenekleri sunuyor. Aşağıdaki konuda Windows 10 sıfırlamanın nasıl yapılacağını bulabilirsiniz. Konudaki anlatımda dosyaları silerek tamamen sıfırlama anlatılmış siz adımları izleyerek Dosyalarımı Sakla derseniz, dosyalarınız saklanarak sıfırlama işlemi gerçekleşecektir.

    Windows 10 Sıfırlama nasıl yapılır ?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • sıfırlama değil usb den format atarken 0138adana 6 yıl önce
    • O zaman da "Onar" seçeneğini kullanabilirsiniz. Kurulum aşamasında "onar" yazısını göreceksinizdir. @0138adana ismailsarp 6 yıl önce
    • onar ı seçersem dosyalarım kalır demi 0138adana 6 yıl önce
    • Dosyalarınız silinmeyecektir, ancak bazı programlarınızı tekrar kurmanız gerekebilir. @0138adana ismailsarp 6 yıl önce