Windows 10 format atarken ürün anahtarı istiyor

windows 8.1 kullanıyorum. Usb ile windows 10 format atıcam. bütün adımları biliyorum. fakat ürün anahtarı istiyor rica etsem ürün anahtarı veren bir site ve ya link atarmısınız. Nereden Bulabilirim

kaanerben1 kaanerben1 (7)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ürün anahtarı satın almak zorundasın. Başka türlü olmaz bu iş

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @ilkaybaki crack ve lisans içerikli site veya paylaşımlar bu sitede yasaktır ve yasaldır? darkcrak 4 yıl önce