Windows 10 Format Atmak mı Bilgisayarı Sıfırlamak mı

1: Bilgisayarım 2 defa şu hatayı verdi https://i.ytimg.com/vi/uwKPGt7BE-M/hqdefault.jpg

Bazen bilgisayar açılırken ekran siyah olarak öylece kalıyor, bazen ise ekran hiç açılmamış gibi kapalı kalıyor

Bellek azaldı hatası alıyorum http://ademocut.com/wp-content/uploads/2014/05/bilgisayarınızda-Bellek-Azaldı-Hatası.jpg

Oyunlarda bir anda oyunu kapatıp masaüstüne atıyor

Driver Booster 4 ve Nvdia dan driverları güncelledim.

Emsisoft ile birçok kez tam tarama yaptım bulunan virüsleri sildim.

Ama halen sıkıntı yaşıyorum format mı atmalı yoksa başka bir çıkar yol varmıdır.

2: Format atmam gerekli ise sistem ayarlarında bilgisayarı sıfırlamak format ile aynı

işlevi görür mü windows 10 lisansını kaybetmeden normal (usb,dvd) format atabilirmiyim.

mutecessis mutecessis (216)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Format atma ile sıfırlamak aynı şeydir En garanti yol Ayarları sıfırlamak daha mantıklı bütün herşeyi ve ayarlarınızı silerek sıfırlarsanız sorunsuz çalışır USB den format atarsanız lisans atatarınız işe yaramayabilir

    candan candan (4301)