Windows 10 format hatasi

Merhabalar acilen cevaplar mısınız bir tek bu diske kurabiliyorum o da hata veriyor

kaymakasm kaymakasm (5)
7 yıl önce sordu

  • Korkudan yazamam isim bile. Sadece şimdi dosyalar diski silinmeyecek şekilde Windows 10 yüklemek istiyorum bolum1 i biçimlendirdim ama olmuyor hala aynı hatayı veriyor ne yapmam lazim kaymakasm 7 yıl önce
  • Hata nedir biraz açıklayıcı yazarmısınız. Verdiğiniz link kırık bu arada @kaymakasm blackheaven 7 yıl önce
  • Düzenledim hocam tekrar bakar mısınız? Dosyalar diskine yedeklemistim dosyalarimi D diski yani. C ye kurarken böyle hata veriyor lütfen yardım edin kaymakasm 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Resimde ok işaretleri ile gösterilen alanları teker teker silin. Sadece sizin dosyalar olarak belirlediğiniz diski ellemeyin. Daha sonra bunların hepsi tek bir yerde görülecek ve büyük boyutlu disk olacak . Bu diskin üzerine gelin 2 numara ile gösterdiğim yeni yazan yere basın. Sizden boyun belirlemenizi isticek . Onu ellemesseniz tüm boyutu kullanır .Ellemeyin tamam deyin . Yeni bir bölüm belirlenmiş olucak . Onu seçin ve ileriye basın. şeçtiğiniz yere kurulumun gerçekleşmesi gerekmektedir.

blackheaven blackheaven (728)
7 yıl önce cevaplandı

    Bilgisayar açıkken ekrandan format atmayı deneyin  hardisk böümünde işlem yapmayın winodows 10 kurulum medyanızı takın bilgisayara bilgisayrımı tıklatın burda format medyanız üzerine tıklatın  işletim sistemini açın setup dosyasına tıklatın

    kurulum başlar  yönergeleri takip edrek kurulumu tamamlayın bu arda dosyalarınıza hiç birşey olmaz

    candan candan (4301)