Windows 10 format sırasında hiçbir aygıt sürücü bulunamadı

İso yu indirdim ve dvdye CDBurnerXP ile yazdırdım. sonra pcyi yeniden başlattım ve önyüklemek için entere bastım 1 saat kadar bekledikten sonra kurulum sayfası geldi ve sonra  ''hiçbir aygıt sürücü bulunamadı''hatasını verdi. Nerde hata yaptım? Lütfen Yardım ederseniz minnettar olurum.

ashill2010 ashill2010 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem özelliklerini belirtebilir misin? Eski bir sistem kullanıyorsan sürücü kaynaklı problemler yaşıyor olabilirsin.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      • : AMDPhenom(tm) II X4 840 Processor (4CPUs),~ 3.2 GHz
      • RAM                   : 8 gb ddr3 133mhz
      • Ekran Kartı        : AMD (ATI)Radeon HD 6870
      • win8 felen rahat kuruluyor.
      ashill2010 ashill2010 (1)