windows 10 fotoğraflar uygulaması açılırken geri kapanıyor

merhaba,

sizlerin belirt

tiğim konu hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var.

benim sorunum şu şekilde fotoğraflar uygulamasını açarken geri kapanıyor.

denediğim çözümler şunlar.

1: uygulamayı sıfırladım sorun devam ediyor

2: uygulamayı kaldırıp geri yükledim sorun gene devam ediyor.

başka çözüm varsa yardımcı olursanız memnun olurum.

selamlarımla

mehmet55md1980 mehmet55md1980 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bir fotoğrafı seçin
    >> Sağ tık
    >> Birlikte Aç
    >> "Başka bir uygulama seç"i tıklayın

    Açılan listeden "Fotoğraflar" uygulamasını seçin
    Altta bulunan boş kutcuğu işaretlemeyi unutmayın. Tamam'ı tıklayın.

    Açılmayan başka fotoğraflar olursa mesela .jpg .png vb. onlar içinde aynı ayarları bir kere yapmanız yeterli.

    EDİT: Bir de şu linkteki anlatılanları uygulayın, uygulama kayıt defterine işlenecek

    Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyicisi indirme nasıl yapılır?

    muvel muvel (332)
    4 yıl önce cevaplandı

      merhaba,

      söylediklerinizi yaptım ancak sorun çözülmedi bir fotoğrafı açmaya çalışınca şu uyarıyı alıyorum

      [Window Title]
      D:\müzik linkleri\Ali emre Fotoğraflar 20.03.2019 Çarşamba\20190306_140252.jpg

      [Content]
      D:\müzik linkleri\Ali emre Fotoğraflar 20.03.2019 Çarşamba\20190306_140252.jpg

      Uygulama başlamadı.

      [Tamam]

      mehmet55md1980 mehmet55md1980 (1)
      4 yıl önce cevaplandı

        Alternatif olarak irfanView kullanabilirsin: https://www.irfanview.com/ bana göre çok daha hızlı ve işlevsel bir fotoğraf görüntüleyici. Bir defa kullanırsan artık Windows fotoğrf görüntüleyici ile işin kalmaz, memnun kalırsın.

        hakan hakan (15424)