Windows 10 geri dönme ?

Lenovo z5070 marka laptopa sahibim. Ücretsiz gelen windows 10 güncellemesi ile windows 10 yapmıştım. Fakat geçenlerde bilgisayarım içinde yüklü gelen onekey recovery adlı proglamla bilgisayarımı sıfırladım. Bilgisayarım Windows 8.1 e döndü. Bilgisayarımı tekrar nasıl Windows 10 a geri çevirebilirim ?

knycl15 knycl15 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoftun bu aracını kullan. Yükseltmede yapabilirsin sıfırdanda yükleyebilirsin:

    http://download.microsoft.com/download/C/F/9/CF9862F9-3D22-4811-99E7-68CE3327DAE6/MediaCreationTool.exe (tıkla)

    Dikkat: Etkinleştirme problemi yaşamamak için daha önce kaldırdığın sürümün aynısını yüklemelisin (Etkinleştirme olabileceği hususunda garanti veremiyorum zira yasal yükseltme süresi geçti.Ama daha önce yükselterek sonradan kaldırdığın için belki yine otomatik etkinleşecektir. Olmazsa KMS Activator ile etkinleştirir, illegal kullanırsın).

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Daha önce kaldırdığın sürümün aynısı derken ? Hangi sürümü kaldırığımı bilmiyorum ki ? knycl15 7 yıl önce
    • Büyük ihtimalle Windows 10 Home Single x64 olmalı (Türkçe) ama istersen sen sıfır yükleme değilde "Yükseltme" seçimi yap. O halde Araç kendisi mevcut sistem ve donanıma göre otomatik şeçer ve yükler. temmuz 7 yıl önce