Windows 10 Görev Çubuğu çalışmıyor,Windows 10 Görev çubuğu sorunu?

İyi günler arkadaşlar ,

bilgisayarımda windows 10 kullanıyorum. Bugün durup dururken bilgisayarı açtığımda wireless'a bağlanmak istedim. Fakat ne kadar basarsam basayım açılmadı. daha sonra hiçbirinin çalışmadığını farkettim. başlangıç tuşu , şarj imgesi , ses imgesi hiçbiri çalışmıyor. yani basıyorum açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

batudoksen batudoksen (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle yaşadığınız sorun anlık bir hata yüzünden oluşmuş olabilir.Bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar deneyiniz.

    Yeniden başlatma ardından hata devam ediyorsa bilgisayarınızda sistem dosyalarında bir bozulma meydana gelmiş olabilir.Bunu çözmenin en iyi yolu da sistem geri yükleme yapmak olacaktır.Sistem geri yükleme yaraparak bilgisayarınızın sorunsuz çalıştığı bir geri yükleme noktasına dönebilirsiniz.

    Sistem geri yükleme hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

    Sistem geri yükleme nasıl yapılır?

    Çözüm 2: Bilgisayarınızı Sıfırlama yapın

     Bilgisayarınızı Windows 10 üzerinden kolay bir şekilde sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.Sıfırlama işlemi ardından bilgisayarınız ilk kurulum haline geri dönecektir.Bunu söylememin amacı şuydu.Eğer Windows 10 işletim sistemine yükseltme ile geçtiyseniz ve ardından sıfırlama yapmadıysanız, bilgisayarınızda stabillite, yavaş açılma, bekleme gibi sorunlar olabilir.Windows 10 tam performansı ile çalıştırmak için Sıfırlama işlemini yapmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

    Windows 10 Sıfırlama işlemi ile ilgili ayrıntılı anlatım için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

    Windows 10 Sıfırlama nasıl yapılır?, Windows 10 işletim sistemine nasıl Reset atılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)