Windows 10 görev cubuğu tepki vermeme

Merhaba benim pc leptop görev cubuğu tepki vermiyor ne yapmalıyım? Herşeyi denedim olmadı size sorayım dedim.

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Denediğin "her şey" içerisinde PC'yi kapatıp açmak (yeniden başlatmak) ve / veya sistemi geri yükleyerek hata öncesine geri dönmekte varmıydı?

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Klavyede sihft tuşuna basılı tuturak PC'yi yeniden başlatırsan oradan Sorun Gider> Gelişmiş seçenekler yollarından Sistem Geri Yükleme aracına ulaşabilirsin.

    Yada Görev Yöneticisinden Explorer.exe görevi sonlandırılarak yeniden -görev- başlatılırsa, buda denenebilir.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Sorun format atarak çözülmüştür. ilkaybaki16 5 yıl önce