Windows 10 Görev Çubuğu

merhabalar, görev çubuğunda hep simgeler takılı kalıyor. mouse en son hangisine gittiyse orada kalıyor simgesi. görev yöneticisinden windows gezginini yeniden başlatınca düzeliyor ama 10 dakika sonra tekrar aynısı oluyor. günde 10 kere falan windows gezginini yeniden başlatıyorum resmen. sebebi nedir ve bunu nasıl çözerim uzmanlarım?

Mouse üstünde değilken böyle kalıyor

xebeth xebeth (37)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bendede oluyor, net bir çözüm bulamadım. Sistemi yeniden başlatınca düzeliyor, muhtemelen baga giriyor.

    hydra hydra (3800)