Windows 10 güncelleme açık mı yoksa kapalı mı olmalı?

Merhaba nasilsiniz? Ben windows 10 isletiyorum Guncellem acik mi? olmali kapali mi?

proqram proqram (-7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunu bulmanın bir kaç yolu var ama ben 1 tanesini biliyorum

    1. Windows tuşuna bas ve oraya hizmetler yaz
    2. Sonra hizmetler i aç
    3. Gelen ekrandan Windows update yi bul
    4. Ardından Windows update ye sağ tıkla ve özellikler e tıkla
    5. Yukarda oklar ile gösterdiklerimi yap yani başlangıç türünü otomatik yap ardından başlat a tıkla en son olarak uygulaya tıkla ve windows update açılacaktır
    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      tesekkurler

      proqram proqram (-7)