Windows 10 güncelleme açık mı yoksa kapalı mı olmalı?

selam hocam. windows 10 Guncelleme acik kalmali mi? yoksa kapali mi tutmaliyim?

proqram proqram (-7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önemli değil, ister açık tut, ister kapalı çok önemli güncellemeler gelmiyor açıkçası arkadan internet yiyor kapalı tutmanı öneririm, açık tutarsanda bi fark olmaz.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

      Güncellemeleri açık tutarsan yararına olur. Güvenlik sorunlarının pek çoğu güncellemeler yolu ile giderilir. Güncellemeleri ara ara kendin manuel de yapabilirsin. Ama güncellemeleri mutlaka yüklemelisin.

      hakan hakan (15394)