Windows 10 Güncelleme Sorunu

Merhaba,

Windows 10 bilgisayarıma güncelleme geldi.Güncelleştirmeye başlattım ve simge durumuna küçülttüm.

Şimdi ''Ayrıntılar'' kısmına girdim ve bazı sürücülerin altında Hata yazıyor.Nasıl güncelleyebilirim ?

Sentelic driver update for Finger Sensing Pad

Intel Corporation driver update for Intel(R) HD Graphics 3000

Intel Corporation driver update for Intel(R) Wireless Bluetooth(R)

Intel driver update for Intel(R) Management Engine Interface

Yukarıda yazılanların hepsinde Hata yazıyor.

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ahmet, yazdıklarından hiçbir şey anlaşılmıyor:

    1- Hangi güncelleme? 02 Ağustos 2016 büyük yıl dönümü güncellemesimi yoksa ondan sonraki 09 ağustos 2016  KB3176495  güncellemesimi?

    2- Hangi "Ayrıntılar" kısmında sürücüler için "hata" yazıyor, Aygıt Yöneticisinde durum nasıl, oradada sürücüler hatalımı (sarı ünlemli, soru işaretli) görülmekte?

    3- Hatalı olduğunu belirttiğin sürücülerin hepside windows işletim sisteminde otomatik görülmesi ve yine aynı şekilde otomatik yüklenmesi gereken sürürücüler. Yanlış yükleme normalde olmaz ama yoksa sen bunları (ve/veya PC'de yüklü tüm sürücüleri) otomatik sürücü yükleme/güncelleme programları ilemi yaptın?

    Yukarıdaki soruları tam ve açık olarak cevaplamalısın.

    Şu anda güncelleme devammı ediyor? Eğer öyleyse tamamlanmasını beklemelisin ve güncelleme bittikten sonra sürücü problemleri düzelmezse hatalı sürücüleri güncellemeli ve/veya yeniden yüklemelisin (Güncelleme tamamlandıktan sonra düzelme olması gerekir ama olmazsa tekrar sorarsın).

    Güncelleme hata verirde tamamlanamadan sona ererse burada bunuda belirtir, destek istersin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sorun yok şu an.Yıldönümü güncellemesini yüklüyorum. :) Teşekkürler yine de. ahmetsamil 7 yıl önce
    • Konu açarken biraz aceleci davranıyorsun herhalde. "Yıl dönümü güncellemesi" başlıklı konuda öyle :) temmuz 7 yıl önce