Windows 10 Güncelleme Sorunu

Merhaba ben windows 10 kullanıyorum güncelleme atınca tekrar aynı güncellemeyi istiyor ve bunu yarım saate bir yapıyor windows update sorun aracını kullandım bir işe yaramadı Windows 10, sürüm 1607 özellik güncelleştirmesi olarak geçiyor lütfen yardımcı olur musunuz...

poyrazkaan poyrazkaan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 yıl dönümü günceleştirmesini indirip yükletti iseniz  Windows 10, sürüm 1607 özellik güncelleştirmesi dikkate almayın bende aynı sorun olmuştu sonradan kendiliğinden düzeldi yıldönümü günceleştirmesini yükletmiştim aynı günceleştirmeden bahsediyor  @murat beyin paylaşımı konuya git

    candan candan (4301)