Windows 10 güncelleme sorunu

Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden denenecek. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir:

• x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1607 Toplu Güncelleştirme (KB4013429) - Hata 0x80246002

bu hatayı alıyorum ve yeniden dene diyor yeniden deniyorum gene aynısı oluyor ne yapmalıyım pcyi açıp kapattım.

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft destek "Windows Update hatalarını düzeltin" sayfasında bulunan Windows 10 için Windows Update Sorun Giderici (tıkla) dosyasını download eder ve çalıştırırsın.

    Önce sabit disk C: bölümünde "Sistem dosyalarını temizle" seçimide dahil olarak bir disk temizlemeside yaparsan daha iyi olur.

    temmuz temmuz (12505)