Windows 10 güncelleme yükleme başarısız oldu sorunu

Windows 10'da güncelleme yapmaya çalışırken "yükleme başarısız oldu" hatası alıyorum.

0x80070bc2 üzerinde yükleme başarısız oldu sorununu nasıl çözerim?

eray1965 eray1965 (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce disk temizlersin:

    Ve;

    Windows 10 işletim sisteminde "Sorun giderme" araçları toplu olarak nerede bulunurlar, bunlar nelerdir ve nasıl kullanılırlar? (tıkla)

    Veya;

    Daha sonra PC'yi yeniden başlatırsın ve yeniden denersin.

    Dikkat: Tüm bunlara rağmen problem devam ederse antivirüs programınıda -geçici olarak- durdurup, denersin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • temizledikten sonra ne yapacağımı anlayamadım updateye sağ tıklayıp sorunu gider mi diyeceğim eray1965 6 yıl önce
    • Linki tıklayarak oraya baksaydın anlardın. Update'e sağ tıklamayacak, Windows Update sorun giderme aracına sol tıklayacak, onu çalıştıracaksın. Önce Denetim Masasından "Sorun giderme" araçlarına ulaşmalısın. Konu muhtevasında paylaştığım linke girerek bakmalısın, orada nasıl girileceği tarifi var @eray1965 temmuz 6 yıl önce
    • Denetim Masasına girebilmek için Görev Çubuğundaki arama satrını kullanabilirsin (Satıra denetim masası yazılır) @eray1965 temmuz 6 yıl önce
    • Ayarlar> Sorun Gider ekranındanda yapabilirsin @eray1965 temmuz 6 yıl önce