Windows 10 Güncellersem Revovery Gider Mi ?

Windows 10'u beğenmeyince recovery yaparak tekrar windows 8 e döneceğim windows 10 a yükseltince recovery'im sıfırlanır mı ? Ve de orjinal mi olacak windowsum

bcaggul bcaggul (117)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10'a yükseltme yaptığınızda verileriniz, dosyalarınız bütün ayarlarınız aynen kalır. Yedek almanıza gerek yok normal şartlarda. Fakat önemli dosyalarınızın önlem açısından yedeğini almanızı öneririm. Şuan kullanmış olduğunuz Windows 8 orjinal ise Windows 10 da yükseltme yaptığınızda orjinal olacaktır.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • recovery kalır mı yani recovery üzerinden tekrar win 8 de dönüş yapabilir miyim ? bcaggul 8 yıl önce
    • Cihazın kendi Recovery dosyalarından bahsediyorsunuz sanırım ben yanlış anladım. Windows 10'a update şeklinde geçiş yaptığınızda Recovery kısmında bir değişiklik olmaz. Ancak harddiskinizi biçimlendirirseniz Recovery dosyaları gider. Yani Windows 10 yüklediğiniz zaman Recovery çalıştırmak istediğinizde Windows 8 yüklenecektir. brsozl 8 yıl önce