windows 10 hakkında

benim pc windows 7 windows 10 kurulumunu yapsam bişey olurmu bana gelmedi güncelleme internetten indircem

kubilay389 kubilay389 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 Güncellemesini almanız için en son güncelleştirmelerinizin bilgisayara yüklü olması gerekmektedir.Lütfen tekrar Denetim Masası na Gidin ve Günleleştirmelerinizi denetleyin.

    İkinci olarak da manuel kurulum yapabilirsiniz.Bunun için aşağıdaki konuyu inceleyiniz.

    Windows 10 manuel olarak nereden indirilir?

    ismailsarp ismailsarp (6010)