Windows 10 hala ücretsiz mi?

Microsoft'un çıkardığıı Windows 10 hala ücretsiz mi yoksa artık kaldırıld ımı teşekkürler?

ulass ulass (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Herhalde ücretsiz yükseltmeyi soruyorsun. O sona erdi (Tam bir sene sürdü ve Temmuz 2016'da bitti). Ama daha sonraki süreç için @ismailsarp keşfetmişti ve linkini paylaşmıştı, engelliler için  ("Windows üzerinde yardımcı teknolojileri kullanlar için" şeklinde belirtiliyor. Sen bunu "engelliler" olarak anla) bu yükseltme devam ediyor.

    Deneme yükseltmesini @ismailsarp  kendisi yapmıştı ve ücretsiz yükseltmeyi başarıyla gerçekleştirmişti. Sende denemek istersen link aşağıda:

    Windows 10 ücretsiz yükseltmesi devam ediyor mu? (Ücretsiz Yükseltme Aracı) (tıkla)

    Not: Yükseltme engelliler için ama yüseltilen sürümler normal Windows 10'lar oluyor. Yani kullanmakta olduğumuz Windows 10 işletim sistemleri. Hiç bir fark yok.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      @temmuz  hocamın dediği gibi yükseltme hâlen farklı yolla devam ediyor.Bu konu daha önce paylaşım yapılmıştı. Aşağıdaki konudan ilgili bağlantıya ulaşabilirsiniz.

      Windows 10 ücretsiz yükseltmesi için buraya tıklayın.

      ismailsarp ismailsarp (6010)