Windows 10 her başladığında sınırlı internet sorunu

Windows 10 x64 işletim sistemini kullanıyorum çıktığından beri. ama son 1-2 ay her bilgisayar açıldığında sınırlı erişim problemi oluyor.Bunu geçici olarak şöyle çözüyorum.Önce lan bağdaştırıcıyı devre dışı bırakıyorum ardından etkinleştir yapınca internet geliyor.bunu her bilgisayarı açtığımda yapıyorum.Bu sorunu nasıl kalıcı olarak çözebilirim.

kullanici573619 kullanici573619 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    wifi kopması veya ünlem işareti  hatasının tek bir sebebi yok birçok nedenden dolayı olabilir

    başlat / aygıt yöneticisi ağbağdaştırıcıları wireless N 1000 sağtıklatın  kaldır sil ve akabinde değişiklikleri tara

    modem şifresini yeniden isteyecektir girin böylece bağlantınız sıfırlanmış olyor

    candan candan (4301)