Windows 10 home Bad system config info Çözümü nedir

Windows 10 Home Kullanıorum ve 1 Gün Sonra BAD SYSTEM CONFIG INFO Diye bi Hata aldım Ve mavi ekran Format Denedik olmadı Sorunun Çaresi Nedir? F8 De olmadı

cabbar1222 cabbar1222 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    @hakan hocanın paylaşısı deneyin konuya gidin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Malesef dediklerini 25+ Kere denemişimdir ama olmadı

      cabbar1222 cabbar1222 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        Hakan hocamızın dediğini uygulayıp sorunu çözemedi iseniz sistem geri yükleme yaparak sorun olmayan bir tarihe bilgisayarınızı geri yükleyin.

        Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır?

        ismailsarp ismailsarp (6010)