Windows 10 Home '' LoadLibrary failed with error87: Parametre hatalı '' Uyarısı

Merhabalar. Windows 10 da(Home) Counter Strike Carbon, 1.5 oyunlarında ''LoadLibrary failed with error87: Parametre hatalı.'' uyarısı alıyorum ve oyuna giremiyorum,oyundan atıyor. Bunun çözümü nedir ?

erhan23 erhan23 (10)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    LoadLibrary failed with error 87 hatası ile ilgili bir araştırma yaptım:

    Sorun genelde ekran kartı sürücüsünden kaynaklanıyor gibi görünüyor.  Çözüm içinse önce ekran kartı sürücülerini kaldırma ve tekrar yüklemen gerekiyor.

    Display Driver Uninstaller programı ile sürücüyü tamamen kaldırıyorsun.

    Sonra üreticinin sitesinden ekran kartı sürücüsünü indiriyorsunv ve yeniden yüklüyorsun. Sorun düzelmiş olmalı.

    hakan hakan (15424)