Windows 10 Home SL Windows Etkinlestirme sorunu

Böyle bir uyarı veriyor büyük ihtimal orjinal anahtar olmadığından ama orjinalini alsam cihaz belki kaldırmaz diye alamiyorum elinizde anahtar varsa verebilir misiniz veya başka bir çözümü falan varsa sorun gidere basıyorum yine düzelmedi çok ihtiyacım var Windows 10 a çünkü Herşey win10 da oluyor hiçbir oyuna falan giremiyorum

chavolocc chavolocc (1)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ürün anahtarı geçersiz. Muhtemelen farklı bir Windows sürümüne ait ürün anahtarı giriyorsun ya da daha önceden aktifleştirilmiş bir anahtar girmeyi deniyorsun.

    Google üzerinde ucuz windows 10 key şeklinde arama yaparsan bir çok site gelecek. Bu sitelerden birinden ucuz anahtar temin edebilirsin. Aldığın anahtarın sende yüklü olan Windows sürümü ile uyumlu olmasına dikkat et.

    Yani Windows 10 Single Language Key almak gerekiyor.

    alattin alattin (16999)
    11 ay önce cevaplandı