Windows 10 Hoparlör cızırtı sorunu nasıl çözülür?

Windows 10'a yükseltme sonrası hoparlörlerde cızırtı başladı.

Windows 10 Hoparlör cızırtı sorunu nasıl çözülür?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 Hoparlör cızırtı sorunu çözümü

    1. Sağ alt bölümde bulunan "ses simgesi"ne sağ tıklayın.
    2. Ses simgesine sağ tıkladıktan sonra açılan menüde "Kayıttan yürütme aygıtlarını" seçin.
    3. Çıkan listede "Hoparlör"e sağ tıklayın.
    4. "Özellikler"e tıklayın.
    5. Üstte bulunan sekmelerden "geliştirmeler" bölümüne tıklayın.
    6. "Anlık mod" özelliğini devre dışı bırakın.
    7. Ardından "tüm ses efektlerini engelle" özelliğini aktif hale getirin.

    Bu işlemlerden sonra Windows 10 Hoparlör cızırtı sorunu çözülecektir.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Sizin dediklerinizi yaptım ama özelliklere tıkladığımda geliştirmeler kısmı yok yardımcı olursanız sevinirim. kali 6 yıl önce