Windows 10 hoşgeldiniz ekranı resmini değiştirme sorunu

Windows 10  açılışta hoşgeldiniz bölümünde resim seçtiğim halde orada windows spot ışığını gösteriyor. Nedendir bu?

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 oturumu açtığınızda masaüstüne iken Sağ tuş Kişiselleştir bölümüne gelin.Ardından sol taraftaki Kilit ekranı bölümüne gelin.Şimdi sağ tarafta Arka Plan ayarını görebilirsiniz.Arka Plan ayarını değiştirerek Resim olarak ayarlayın.

    Ayrıca sayfanın aşağısındaki Oturum açma ekranında kilit ekranı Arka Plan resmini göster seçeneğinin açık olduğundan emin olun.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ayarlı zaten. Resmi çok nadiren gösteriyor. Neden olabilir?

      ghostdead11 ghostdead11 (62)