Windows 10 için en iyi duvar kağıtları nelerdir?

GT 1030 ekran kartım var, herhalde Full HD duvar kağıtları destekler? Windows 10 için en iyi, FHD duvar kağıtları nelerdir?

fice00 fice00 (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 un kendi mağazasında yeterince güzel seçenekler var bence bir denemelisin

    Windows 10 Tema

    Eskiden Windows 7 İçin kullandığım duvar kağıtları vardı onunda linkini vereyim belki işine yarar.

    Öne Çıkan Duvar Kağıtları

    Ve Ayrıca Stock fotoğraf siteleri bu konu için çok iyi bir alternatif ben birinin linkini vereyim bu sitede tüm resimler ücretsiz indir kullan üye olmanı tavsiye ederim.

    Pixabay

    Bu arada acemi düzeyde Photoshop ile uğraşıyorum hoşuna gidermi bilmiyorum ama 1-2 tane Türk Bayraklı Tasarımım var incelemek istersen

    Musa Köse

    Son olarak sevdiğim bir kaç resmin linkini vereyim

    Beyaz Duvar Kağıdı

    Güzel Bir Kuş Resmi

    İnsan Yüzü Arka Planda Hoşuna gidiyorsa deneybilirsin

    Kaliteli bir resim

    • Add to Phrasebook

      • No wordlists for Turkish -> Turkish...

      • Create a new wordlist...
    • Copy
    • Add to Phrasebook

      • No wordlists for Turkish -> Turkish...

      • Create a new wordlist...
    • Copy
    • Add to Phrasebook

      • No wordlists for Turkish -> Turkish...

      • Create a new wordlist...
    • Copy

    Kaliteli bir resim

    No Internet Connection

    • Add to Phrasebook

      • No wordlists for Turkish -> Turkish...

      • Create a new wordlist...
    • Copy
    musakose musakose (105)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bence bunun için tema veya masaüstü resmine / duvar kağıdına falan gerek yok.

      Ne yapabilirsin?

      Sistemde kayıt edilmiş beğendiğin bir resmi sağ tıklayıp menüden "Masaüstü arka planı olarak" atayabilirsin. Bu beğendiğin ve / veya özel resim bir manzara olabilir, hayvan resimleri olabilir, aile resmi olabilir, arkadaşlarınla birlikte çekildiğiniz bir resim olabilir vb.

      En beğendiğin resim en iyi duvar kağıtı, en iyi masaüstü resmi olur.

      Bir dene bakalım, beğeneceğini tahmin ediyorum :)

      Bu arada masaüstü olarak atayacağın resmin standart ve orantılı boyutlarda olmasına dikkat edersen iyi olur. Yoksa resim masaüstünde orjinalinden farklı görülebilir (uzamış vb).

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Ben orijinal demiştim, zira netten bulduğumu bir kere yapmıştım, PC yavaşladı. Sonra çöktü.. fice00 6 yıl önce
      • Masaüstü resmi ile PC yavaşlamaz ve çökmez. Seninki başka bir sebeple olmalı. Ayrıca orjinal duvar kağıdı dediklerinin (veya tema ile birlikte atananların) senin masaüstü arka planı olarak atayacağından esasta bir farkı yoktur. İkiside bildiğin resim dosyasıdır. Orjinal dediklerin uygun çözünürlükte ve boyutlarda (ekran boyutlarına orantılı) olur, o kadar. Ama bu senin sisteminde kayıtlı olan resimlerin uyumsuz olduğu anlamına gelmez. Hemen hemen sonuçlar aynı olur ve boyut ile çözünürlük tutmasa bile yine sistem çoökmesine yol açmaz @fice00 temmuz 6 yıl önce
      • Eğer orjinal duvar kağıdı haricinde masaüstü arka planları, masaüstü resimleri sakıncalı olsaydı ve heleki sistem çökmelerine yol açabiliyor olsaydı Microsoft neden ve nasıl koyabilecekti normal resim dosyaları için masaüstü resim atama özelliğini işletim sistemlerine? Ben yirmi seneden fazla böyle yapıyorum ve hiç bu sebeple sistemim çökmedi @fice00 temmuz 6 yıl önce