Windows 10 için hangi programlar gerekli ? Hiç Program yok D sürücüsüde yok

Yeni yükledigim win10 için hangi yazılımlar gerekli Hiç Program yok Resimdeki gibi http://i.hizliresim.com/dXgDRZ.png Ve sadece c sürücüsü var pc de d sürücüsü neden yok resimde http://i.hizliresim.com/yVZ1ga.png AMD grafik yazılımını yüklemelimiyim ?

hasan566 hasan566 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Aşığıda Format sonrası gerekli olan bazı programları listeledim

    - Flash Player

    - Java

    - Silverlight

    - Microsoft Visual Redistributable

    - Microsoft Office programları (Word,Excel vs.)

    - İnternet Tarayıcısı Google Chrome Vb

    - Adobe Reader (Pdf Okuyucu)

    - Winrar

    - Gom Player vb video oynatıcı programlar

    - Virüs programı  Kaspersky,Eset vb virüs programları

    Gelelim diğer soruna bilgisayarımda d diski görünmüyor diyorsun bunun sebebi format atılırken tek disk olarak tanımlandığı için d sürücüsü görünmüyor d sürücüsünü aktif hale getirmek için aşağıdaki adımları uygula

    - Bilgisayarım sağ tıkla ve Yönet yazına gir

    - Daha sonra gelen pecerede sol kısmımda bulunan Disk Yönetimine gir

    - Disk yönetimine girdikten sonra Disk 0 (Sıfır) herhangi bir harf bulunmayan yere sağ tıklayarak harf ata butonuna bas ve bir harf ata ör: D,E,F

    Ve son olarak amd grafik yazılımını yüklemeli miyim diye sormuşsun. Eğer amd tabanlı bir ekran kartı kullanıyorsan tabikide yüklemelisin driverlarını yüklemek için.

    Umarım faydalı olmuştur…

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @tahatugyan virüs programına gerek yok ki ataberk11 7 yıl önce
    • Format sonrasında kaspersky gibi vürüs programının indirilmesinde fayda var çünkü tek başına defender yazılımı yeterli olmuyor tahatugyan 7 yıl önce