Windows 10 için ilk büyük güncelleme geldi! 325 Mb güncelleme neler ihtiva ediyor?

5 Ağustos tarihi ile yayınlanan bu güncellemelerin kapsam ve muhtevası nedir, yeni işletim sistemimizde ne gibi iyileştirmeler sağlayacaktır?

temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft, geçtiğimiz hafta resmi olarak kullanıma sunduğu Windows 10 için ilk kümülatif güncellemeyi yayınladı. Şirket bu güncellemenin güvenlikle ilgili olmadığını, sadece işlevselliği arttırmaya yönelik sunulduğunu ifade etti.

    Yeni güncellemenin daha önce yayınlanan tüm düzetmeleri içerdiği ve 325 MB büyüklüğünde olduğu bildirildi. Tam olarak neler içerdiğini öğrenmek için buraya tıklayarak tüm listeye ulaşabilirsiniz (İngilizce).

    Microsoft yayınladığı kısa açıklamada, bu güncellemenin güvenlikle ilgili değişiklikler içermediğini, sadece işlevselliği arttırmak için iyileştirmeler sunduğunu belirtti. Ayrıca önceki güncelleştirmeleri yüklediyseniz (KB 3074683) sadece yeni düzeltmelerin indirilip bilgisayarınıza yükleneceği açıklandı.

    temmuz temmuz (12505)